مطلب جدید

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیشگامان ایده نگار؛ با ایجاد فضای رقابتی شفاف در حوزه بازار IT در کشور فعالان این حوزه می توانند پتانسیل‌های بالاتری از خود نشان دهند

مدیرعامل شرکت پیشگامان ایده نگار معتقد است: فضای رقابتی شفاف برای انجام پروژه های مختلف دولتی در حوزه IT به ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات متنوع تر توسط فعالان این حوزه می انجامد.
محسن کرمی در گفتگو  با پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)گفت: شرکت پیشگامان ایده نگار به عنوان مجری طرح های نرم افزاری، طراحی وب سایت، خدمات پیام کوتاه، تجارت الکترونیک و سی دی های چند رسانه ای و تبلیغاتی در پارک علم و فناوری کرمانشاه مستقر است و در طول فعالیت 6 ساله خود مفتخر است که همکاری مناسبی با سازمانهای دولتی و خصوصی مانند استانداری کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری کرمانشاه، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی، اورژانس کشور و ... را در کارنامه خود داشته است.
وی با اشاره به این موضوع که پرسنل شرکت از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه های معتبر ایران هستند اظهار داشت: ما قابلیت و توان لازم جهت اجرای انواع پروژه های نرم افزاری را داریم و نمونه کارهای موفق ما درسطح کشور مانند: " طراحی سامانه اورژانس بین بیمارستانی" استانهای كرمانشاه، همدان، كردستان، ایلام، چهار محال و بختیاری، خوزستان و لرستان، طراحی سامانه ملی گزارشات اورژانس كشور، طراحی مركز تلفن (call center) و نرم افزار "سامانه 137" شهرداری كرمانشاه، طراحی "نرم افزار بانک اطلاعاتی دفاتر پیشخوان" دولت استانداری كرمانشاه، خود گواهی بر این مدعاست.
وی حمایت مجموعه پارک علم وفناوری کرمانشاه و کمک های صندوق نوآوری و شکوفایی را در موفقیت مجموعه تاثیر گذار دانست وافزود: علی رغم وجود داشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه ها و مراکز آموزشی در استان نیازمند متخصصان کارآمدتری در حوزه IT هستیم. 
وی در پایان گفت: شرکت پیشگامان ایده نگار با رتبه ی دانش بنیان دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور و دارای تاییدیه احراز صلاحیت در زمینه نرم افزار و پرتال و در زمینه مشاوره و آموزش از نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد.

 

تعداد مشاهده خبر: (1081)
گروه خبر: گفتگو
کد خبر: 3602
  • مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیشگامان ایده نگار؛ با ایجاد فضای رقابتی شفاف در حوزه بازار IT در کشور فعالان این حوزه می توانند پتانسیل‌های بالاتری از خود نشان دهند